Variant - stolarstvo Žilina

Vnútorné dvere

Interierové dýhované dvere so zárubňami:

 

V našej ponuke nájdete aj dyhované  dvere so zárubňami v .  Dvere sa vyznačujú vysokou konštrukčnou pevnosťou.  Krídla dverí sú vyrábané s dutinovej DTD, ktorá je vložená do masívneho rámu. Vďaka takejto výplni majú dvere aj dobré izolačné vlastnosti. Povrch dverí sa vyrába v prevedení  dyha z tuzemských aj exotických  druhov drevín . Práve prírodná krása tohto materiálu pri použití  v interiéry vytvorí u Vás doma skutočné teplo domova.  Rozmanitosť textúry a štruktúry povrchov týchto prírodných materiálov sa hodí aj do moderných interiérov. V protiklade s rôznymi modernými materiálmi nábytku napríklad vo vysokom lesku vytvárajú prírodné dyhy dverí príjemnú rovnováhu. Dvere sú povrchovo upravované dvojzložkovým polo matným lakom . Dvere so zárubňami ponúkame aj rozmerovo ne typizované. V prípade nedodržania rozmerov stavebných otvorov sa tak často ušetrí čas aj finančné prostriedky spojené s opravou rozmerov so stavebného hľadiska.

 

Dvere ponúkame v týchto prevedeniach (prírodná dýha)


 

 

Dvere buk masív, spojenie moderného dizajnu  s tradičným prírodným materiálom.

Dvere vyrobené z tvrdých drevín v sebe spájajú elegantný vzhľad s použitím najmodernejších konštrukčných riešení a poznatkov z oblasti drevárskej výroby. Základným materiálom pre výrobu dverí sú dreviny ako buk, dub, parený buk, smrek. Dvere je však možné vyrábať aj s exotických druhov drevín ako napr. Meranty. Použitie masívneho dreva umožňuje zaobliť hrany dverí podľa požiadaviek zákazníka,Používanie dverí je tak omnoho príjemnejšie a v mnohých prípadoch aj bezpečnejšie. V zárubňach dverí je štandardne osadené tesnenie, dovieranie dverí je tak o mnoho tichšie. Dvere sú osadené na pántoch s možnosťou nadstavenia v troch smeroch. Funkčnosť dverí je tak  dlhodobo pod kontrolou.

Použitie  technológie striekaním moridiel zvýrazní prirodzenú krásu dreva. V ponuke máme až 40 základných odtieňov moridiel. Vzorkové dvere  je možné vidieť v našej vzorkovej predajni na adrese Jedľová 42, Bánová, Žilina kde Vás radi privítame. Množstvo našich realizácii si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

 

Dvere sú dôležitým prvkom dotvárajúcim každý interiér. Verím že dvere vyrobené z prírodného materiálu vnesú do Vášho domova pocit radosti a originality.

  Na záver niekoľko výhod dverí z masívu:

  • Dvere sa vyznačujú vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou.
  • Nadstavenie dovierania  dverí 3D pántmi (len u dverí zo zárubňami)
  • Zaoblenie dverí na hranách .
  • Vyššia zvukotesnosť.
  • Možnosť opravy pri mechanickom poškodení  morením a prelakovaním .
  • Prispôsobenie sa rozmerom stavebných otvorov bez príplatku.
  • Možnosť výberu farebného odtieňa presne podľa Vašej požiadavky.
  • Možnosť výberu zo širokej palety skiel.

 

TOPlist